Zapisz się do Newslettera

Co myślisz o fotokodach?
A A A

Generator qr

Jesteśmy agencją interaktywną, która specjalizuje się w marketingu mobilnym. Proponujemy w tej dziedzinie szerokie spektrum usług bezpośrednio realizowanych według konkretnych wymagań Klienta. Zajmujemy się wdrażaniem i przeprowadzaniem kampanii fotokodowych. Proponujemy usługę fotokody qr, która polega na prostym i szybkim dostępie do treści multimedialnych przez telefony komórkowe.

Polecamy generator qr za pośrednictwem, którego można zakodować proste teksty lub link internetowy. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że narzędzie generator qr udostępniamy bezpłatnie wyłącznie do celów prywatnych/niekomercyjnych.

Utwórz własny fotokod, korzystając z możliwości jakie stwarza generator qr.Jako lider na rynku polskim w implementowaniu i stosowaniu rozwiązań informatycznych umożliwiających Klientom monitorowanie odczytów fotokodów/kodów QR przez użytkowników. W wyczerpujący i zrozumiały sposób odpowiadamy na wszelkie pytania oraz wątpliwości jakie może nasunąć generator qr, jak i inne elementy naszej oferty.

Zapewniamy profesjonalne działania w oparciu o wiedzę, doświadczenie i umiejętności. W przypadku kiedy będą chcieli Państwo wykorzystać zaawansowane funkcje, których nie ma w darmowym panelu generator qr prosimy o kontakt.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony naszego serwisu w celu uzyskania szczegółowych informacji.Zespół Foto-kody.pl

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com