Zapisz się do Newslettera

Co myślisz o fotokodach?
A A A

Kody qr

Jako agencja mobilnego marketingu Foto-kody.pl specjalizujemy się w działaniach opartych o kody qr oraz treści multimedialne (aplikacje na telefony komórkowe oraz strony www dostosowane do telefonów). Jesteśmy liderem na rynku polskim we wdrażaniu oraz w stosowaniu rozwiązań informatycznych, które bezpośrednio umożliwiają klientom monitorowanie fotokodów przez użytkowników. Kod qr jest usługą, która polega na prostym i szybkim dostępie do treści multimedialnych przez telefon komórkowy.

Zawsze koncentrujemy się na indywidualnych wymaganiach Klientów proponując najkorzystniejsze opcje. Skutecznie doradzamy jak osiągnąć sukces decydując się również na kody qr jako element działań marketingowych, który dostarcza naprawdę doskonałe rezultaty. Sama technologia komunikacyjna jaką jest kod qr to nie wszystko - istotne jest jej właściwe i efektywne wykorzystanie. Pragniemy zaoferować kompleksową obsługę w zakresie fotokodów, którą tworzą: pełne konsultacje przy prowadzeniu kampanii i wykorzystywania fotokodów, tworzenie i konfiguracja fotokodów, tworzenie i dostosowywanie treści dostępnych pod fotokodami, raporty jak odczytywane są kody qr i raporty urządzeń użytkowników.

Realizujemy szerokie spektrum usług z zakresu marketingu mobilnego, szczegółowo omawiając na czym dokładnie polega funkcjonalność jaka charakteryzują się kody qr. Pomagamy zrozumieć fotokody, zasadę działania i obsługę, która jest niezwykle prosta i wygodna. Kody qr dają mnóstwo korzyści i pozwalają dotrzeć do dużego grona odbiorców.

Już teraz zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której zamieściliśmy wiele istotnych informacji oraz dane ułatwiające kontakt z nami.Zespół Foto-kody.pl

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com